Plastpur Sp. z o.o. ul. Osiedle Rzemieślnicze 48, 85-758 Bydgoszcz

plen

Praca

Znajdujesz się w : Firma >> Praca

Praca

Jesteśmy nowoczesną firmą - ciągle się rozwijamy i zawsze poszukujemy ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie oferty oraz cv na adres email (prosimy pominąć spacje w adresie email) rekrutacja @ plastpur.pl. Zapraszamy do pracy!

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - rozmowy telefoniczne/ korespondencja mailowa
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość komputera Ms Office
  • umiejętność współpracy z innymi Pracownikami
  • łatwość nawiązywania kontaktówdoświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub pracy biurowej/ call center mile widziane
Obowiązki:
  • obsługa zamówień od Klientów
  • wystawiania faktur
  • współpraca z firmami transportowymi
  • prowadzenie bieżącej obsługi administracyjnej biura
  • przygotowanie i kompletowania danych dla Działu Handlowego
  • inne czynności zlecone przez przełożonego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ponad 35 letnią historią
  • zatrudnienie na umowę o pracę - praca poniedziałek / piątek w godzinach 7-15 lub 8 - 16
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach
  • udział w ciekawych projektach
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju Firmy.

Aplikacje prosimy składać na adres pocztowy poniżej lub przesłać na email rekrutacja @ plastpur.pl (prosimy pominąć spacje w adresie email).

Plastpur Sp. z o.o.
ul. Os. Rzemieślnicze 48; 85-758 Bydgoszcz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.