Plastpur Sp. z o.o. ul. Osiedle Rzemieślnicze 48, 85-758 Bydgoszcz

plen

Krzesła przemysłowe i laboratoryjne

Znajdujesz się w : Oferta >> Krzesła przemysłowe i laboratoryjne

Krzesła przemysłowe i laboratoryjne

Pod marką ERGOWORK oferujemy własnej produkcji krzesła, taborety i hokery przemysłowe i laboratoryjne. Są one użytkowane w przemyśle ciężkim, spożywczym, chemicznym, warsztatach mechanicznych, przy liniach produkcyjnych, stołach operatorskich, w sieciach handlowych (stanowiska kasjerskie), biurach projektowych, konstrukcyjnych, przez dentystów, lekarzy, kosmetologów, fryzjerów i w innych branżach.
 
Specyfika tych miejsc narzuca szczególne wymagania dotyczące środowiska pracy. Nasze krzesła, taborety, hokery spełniają zarówno standardy BHP, jak i szczególne wymogi dotyczące odporności na środki chemiczne, standardy sterylności pomieszczeń "clean room", czy też ochronę przeciwprzepięciową. Są to wysokie wymagania, których niejednokrotnie nie mogą zapewnić tradycyjne rozwiązania "biurowe", lub też meble metalowe albo drewniane.
 
Niektóre z proponowanych przez nas modeli doskonale sprawdzają się jako produkty, z których mogą korzystać indywidualni użytkownicy w domu czy szkole, stanowiąc alternatywę dla dziecięcych "klęczników" i pomagając zmęczonym nogom przy pracy w kuchni lub przy prasowaniu.
Zapraszamy na stronę www.ergowork.pl, na której dostępna jest pełna oferta krzeseł, taboretów i hokerów produkcji Plastpur.
 
Dział z krzesłami ERGOWORK
Dział z taboretami ERGOWORK
Dział z hokerami ERGOWORK

Copyright © PLASTPUR

Projekt i wykonanie: PRO-LINK